דף הבית הסיפור שלנו פרופיל המשתלה במבוקים עצים מעוצבים אספלייה ברושים שיחים מעוצבים מרכז מידע וקטלוג צור קשר
אתם נמצאים כאן: דף הבית > במבוקים > במבוק ננסי
 

במבוק ננסי

גובהם נע בין 10-50 ס"מ וחלקם מגיעים עד 100-150 ס"מ בתנאים מסוימים.
בקבוצה, יחסית קטנה זו, יש לנו נכון להיום ארבעה מיני במבוקים ננסים. כולם משתייכים לקבוצת "הרצים".

שימושים עיקריים לבמבוק ננסי
שימושם העיקרי של קבוצת הננסים הוא כיסויי שטח ואחזקת קרקע במדרונות או מסלעות. ניתן להתייחס אליהם כאל מדשאה שלא לצורך דריכה. תכונתם המרכזית היא התפרסות מהירה בתא שטח שמוגבל מראש בעיקר תחת במבוקים גבוהים או כל צמחיה גבוה אחרת.

יופי מיוחד...
יופיים של הבמבוקים הננסיים מתבטא בעיקר בעלווה המיוחדת. צורה של מניפה, צבעוניות של פסים ירוק וצהוב, ירוק כהה או זהובים. הקנים שלהם דקים מאד 1-2 מ"מ ולכן הם לא משמעותיים.

קל לתחזוקה
אחזקתם נמוכה מאד ועל מנת לתת להם מראה יפה מומלץ לכסח אותם כמו דשא רק גבוה יותר, פעם או פעמיים בשנה בתחילת האביב ובאמצע הקיץ.

מתאים לאקלים הישראלי
התאמתם המקסימאלית לתנאי האקלים הישראלי היא לכל האזורים מאחר והם עמידים לקור של אזור ה - C °20 כמו כן הם יראו יפה יותר תחת צל של 50%-80%.

תנאי גידול
ניתן לגדל אותם במיכלים בגדלים שונים בהתאם למטרה. החל ממיכל של 1 ליטר או אפילו קטן יותר ועד למיכל של 100 ליטר כגון חצי חבית יין.

יצירת אפקט ואווירה
הבמבוק הננסי מצטיין בהדגשה של אזורים בגינה, במיוחד גינות יבשות או גינות יפניות שבהם מספר מצומצם של צמחים וכל אחד הוא מיוחד במופע אשר מתעצם כתוצאה מהשקט והפשטות.

אדריכלי נוף, אדריכלים, מעצבים, מנהלי מח' גינון, גננים וכל הקשורים לנוף הגינון מוזמנים לתאם סיור במשתלת בילובמבו ולקבל הדרכה אישית

הבא הקודם
דף הבית הסיפור שלנו פרופיל המשתלה במבוקים עצים מעוצבים מרכז מידע וקטלוג צור קשר Rss
עיצוב ומיתוג  רחלי בילנקו   ,   כתיבה שיווקית  Web-Traffic   ,
בניית אתרים בניית אתרים