דף הבית הסיפור שלנו פרופיל המשתלה במבוקים עצים מעוצבים אספלייה ברושים שיחים מעוצבים מרכז מידע וקטלוג צור קשר
אתם נמצאים כאן: דף הבית > הסיפור שלנו
 

הסיפור שלנו

שלום לכם, בחרנו בצמד המילים "הסיפור שלנו" כיוון שהן מייצגות את המסע שלנו יחד, עד להקמתה של משתלת בילובמבו, וכמובן את שאירע בשנים שאחר כך.

האנשים שמאחורי הצמחים
קוראים לי רותי אגמון, ואני רוצה לשתף אתכם בסיפור שלי המתמשך לאורכו של משעול רב שנים. הגעתי ממושב נהלל לקיבוץ גבעת ברנר בעקבות נישואי לבן הקיבוץ. אהבתי לירוק ולאסתטיקה הביאה אותי תוך זמן קצר למשתלות גבעת ברנר שהיה בה גרעין של יוצאי גרמניה, בעלי גישה אוהדת ומקצועית לשתלנות וגינון.


משך שנים ארוכות ניהלתי את המשתלה ובמקביל השתלמתי בארץ ובחו"ל. במרוצת השנים הייתי מעורבת במאות פרוייקטים של גינון וביוזמתי גדלה המשתלה והתפתחה במגוון ענפים כגון: דשא בשטיחים ("מרבדשא"), זרעי פרחי בר, גידול עצים בוגרים באדמה ובמיכלים, מגשים פורחים ועוד.


לצמחי הבמבוק נחשפתי לפני מספר שנים, באחד ממסעותיי בחו"ל והתאהבתי בהם מיד
התרגשתי מהצורה המיוחדת של הצמח וממגוון האפשרויות שניתן לעצבו, על צבעיו המיוחדים בגוונים שונים, ואהבתי את הטקסטורה המעניינת שיוצרת פיסול טבעי בצמחים.

בהמשך העמקתי בלימוד צמחי הבמבוק ונוכחתי לגלות עד כמה הנושא אינו מפותח בארץ.
עם הפרטת הקיבוץ, החלטתי סוף סוף ליישם את הידע ואהבותיי במשתלה מיוחדת, שתאפשר לי מרחב ביטוי ואת הגשמת חלומי.מכאן הגיתי ופיתחתי את הרעיון להקמת המשתלה בכפר ביל"ו.

בילובמבו בכפר בילו
מצאתי את השטח האידיאלי להקמת המשתלה בכפר ביל"ו אצל משפחת ברנד. יחד עם בניה של משפחת ברנד, אמיר ושחר, דור שלישי בכפר בילו, הקמנו משתלה על שטח של כ-20 דונם.


במבוקים ועצים מעוצבים
כאמור, אחד המוצרים המובילים שלנו הוא במבוקים. עצים מעוצבים כפגרגולות, עצי הדרים בתצורת "אספלייה", ברושים ושיחים מעוצבים.


רק עבודה עברית מקצועית
כל צמח מקבל טיפול מסור ומקצועי מצוות עובדי המשתלה - בני משפחותינו. בנוסף לתנאי המחייה האיכותיים: גודל השטח לצמח, אספקת המים, הדשנים ומצע הגידול האידיאלי, כל צמח נגזם באופן מוקפד ומקצועי בתדירות גבוהה וכך מעוצב כבר בעת גידולו. חלק משמעותי מפעילות המשתלה נעשה בגובה כמה מטרים, הרכבות העצים, תמיכת הענפים והגיזום כולם נעשים בעזרת סולמות בגבהים שונים.


תמונה אחת שווה אלף מילים, אזי ביקור במשתלה שלנו יחסוך מליון הסברים.

צרו עמנו קשר ותאמו ביקור

הבא הקודם
דף הבית הסיפור שלנו פרופיל המשתלה במבוקים עצים מעוצבים מרכז מידע וקטלוג צור קשר Rss
עיצוב ומיתוג  רחלי בילנקו   ,   כתיבה שיווקית  Web-Traffic   ,
בניית אתרים קידום אתרים